Uwaga Honeywell Deltanet R7516b

Honeywell DeltaNet R7516b to jeden z najnowocześniejszych systemów zarządzania budynkiem. Jego główną funkcją jest wizualizacja zarządzania budynkiem, pozwalająca na kontrolowanie działania systemów HVAC, światła, bezpieczeństwa i innych systemów budynku. System DeltaNet R7516b jest łatwy w instalacji i konfiguracji. Umożliwia użytkownikom tworzenie własnego wyglądu wizualizacji budynku, dzięki czemu można szybko wizualizować i sterować systemami budynku. System DeltaNet R7516b oferuje również potężny silnik raportowania, który umożliwia przeglądanie i analizowanie danych z całego budynku w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania zasobów i poprawy efektywności energetycznej.

Ostatnia aktualizacja: Uwaga Honeywell Deltanet R7516b

Chwilowo brak towaru

Przepraszamy szukany przez Państwa produkt chwilowo nie posiadamy w ofercie. Zapraszam do produktów podobnych na dole strony lub z korzystania z wyszukiwarki:Szukaj


Data dodania: 20. 10. 2014

Honeywell otworzył nowe laboratorium, przeznaczone do testów i optymalizacji pracy pomp ciepła, zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami Europejskim. Nowe laboratorium zostało otwarte w Brnie, w Czechach.

W laboratorium producenci urzadzeń mogą testować różne typy pomp ciepła (powietrze/woda, woda/woda, solanka/woda, powietrze/powietrze, solanka/powietrze, woda/powietrze, powietrze/woda, zapewniających ciepłą wodę użytkową) w zakresie wydajności od 1 do 25 kW. Układ podwójnego opomiarowania pozwala uzyskać wysoką dokładność pomiarową. Testy przy temperaturze zewnętrznej aż do -30°C (powyżej wymagań normy EN14511) zapewniają, że praca urządzenia może być badana w ekstremalnych warunkach. Możliwe są również testy urządzeń do supermarketów oraz chillerów, których wydajność sięga do 25 kW.

Laboratorium w Brnie jest jednym z nielicznych w Europie gdzie producenci urządzeń mogą badać pompy ciepła przeznaczone do gospodarstw domowych zgodnie z EN16147, w trwającym 4 dni w pełni zautomatyzowanym teście. Możliwe jest również wykonanie testów urządzeń przeznaczonych na rynek Ameryki Północnej dzięki możliwości zastosowania odpowiedniego pod względem napięcia/częstotliwości zasilania.

Poprzez otwarcie laboratorium Honeywell uzupełnił swoją ofertę dla producentów pomp ciepła, w skład której wchodzi szeroki zakres komponentow automatyki aż do testów i optymalizacji pracy badanych urządzeń. Czyni to firmę Honeywell silnym partnerem dla OEM, umożliwiającym rozwój właściwych rozwiazań, pomagając różnicować produkty oraz zdobyć udziały w rynku poprzez oferowanie najbardziej efektywnych urządzeń. Honeywell oraz klienci firmy mają wspólne cele: zredukowanie czasu rozwoju produktu, skrócenie czas wprowadzenia na rynek, łatwą instalację, niskie koszty utrzymania oraz bezkompromisową wydajność.

Laboratorium potwierdza zobowiązania Honeywell w kwestii ochrony środowiska i odnawialnych źródeł energii, oba te zagadnienia mają podstawowy cel, którym jest zapewnienie najwyższej wydajności, przy czym uwaga Honeywell kierowana jest również na własne zużycie energii. Laboratorium zostało zaprojektowane i zbudowane tak, aby zużywać jedynie 1/5 energii potrzebnej do testów pomp ciepła typu solanka/woda i woda/woda, w porównianiu do innych obiektów badawczych, gdzie nie zastosowano rozwiązań oszczędzających energię. Laboratorium zostało zaprojektowane w oparciu o normy EN14511 oraz EN16147.

Źródło:
www. pl

Chwilowo brak towaru

Przepraszamy szukany przez Państwa produkt chwilowo nie posiadamy w ofercie. Zapraszam do produktów podobnych na dole strony lub z korzystania z wyszukiwarki:Szukaj


Uwaga Honeywell Deltanet R7516b

Bezpośredni link do pobrania Uwaga Honeywell Deltanet R7516b

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uwaga Honeywell Deltanet R7516b