Instrukcja szybkiej instalacji Haier Bc 111clb

Instalacja Haier Bc 111clb jest prosta i szybka. Wystarczy połączyć urządzenie z siecią bezprzewodową lub kablową i skonfigurować aplikację Haier. Pozwoli to na dostęp do zalet, takich jak sterowanie zdalne, zarządzanie strefami i wiele innych funkcji, które pomogą Ci w optymalizacji Twojego domu. Instalacja jest prosta i może być wykonana w kilku krokach. Przed rozpoczęciem procesu należy zapoznać się z instrukcją szybkiej instalacji, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja szybkiej instalacji Haier Bc 111clb

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Wzmocnij swoją sieć i korzystaj z Internetu bez ograniczeń

Umieść RE200 pomiędzy routerem a swoimi urządzeniami bezprzewodowymi, aby rozszerzyć zasięg sieci Wi-Fi i pozbyć się problemu "martwych stref". Korzystaj z doskonałego połączenia bezprzewodowego w całym domu lub biurze. Dwa pasma Wi-Fi o łącznej przepustowości dochodzącej do 750 Mb/s, w rozszerzonej sieci obejmą powierzchnię nawet 185 m2 i umożliwią użytkownikowi korzystanie z szybkich połączeń, a tym samym transmisję filmów bez zakłóceń w jakości HD, granie online oraz wiele innych obciążających sieć czynności.

 •   Zasięg RE200
 •   Zasięg router
 • Naciśnij przycisk i korzystaj z
  szerokiego zasięgu sieci
 • Twój router
 • Wi-Fi AC750 gwarancją kompatybilności

  Technologia bezprzewodowa AC wzmacniacza RE200 umożliwia korzystanie z silnych połączeń w całym domu. Ponadto, urządzenie działa ze wszystkimi standardowymi routerami lub punktami dostępowymi, dzięki czemu zapewnienie stabilnych połączeń bezprzewodowych w dwóch pasmach wielu urządzeniom jednocześnie nie stanowi żadnego problemu.

  Kompatybilność wsteczna
  802. 11 a/b/g/n

  Poruszaj się swobodnie po domu
  i nie trać sygnału Wi-Fi

  Technologia TP-Link Mesh to łatwy sposób na utworzenie jednolitej sieci mesh, obejmującej swoim zasięgiem całą powierzchnię domu. Wystarczy, że podłączysz RE550 do routera OneMesh™. Nie musisz już błądzić po domu w poszukiwaniu stabilnego połączenia!

 • Inteligentne przełączanie

  Nieprzerwana transmisja strumieniowa podczas przemieszczania się po domu.

 • Wspólna nazwa dla
  wszystkich sieci Wi-Fi

  Wszystkie sieci Wi-Fi występują pod wspólną nazwą.

  Łatwa rozbudowa sieci

  Router OneMesh™ + wzmacniacz OneMesh™

  Uproszczone
  zarządzanie

  Aplikacja TP-Link Tether umożliwia zarządzanie całą siecią z poziomu smartfona.

  Tradycyjny router + wzmacniacz sygnału

  Router + wzmacniacz sygnału OneMesh™

  Korzystaj z sieci mesh nie wymieniając routera

  Chcesz korzystać z udogodnień sieci mesh? Zastanawiasz się, czy konieczna będzie wymiana routera na nowy sprzęt z obsługą mesh?

  1 Zaktualizuj firmware routera TP-Link do wersji rozszerzonej o technologię OneMesh™ — nie musisz wymieniać żadnego urządzenia.

  2 Podłącz RE200 do routera.

  3 Korzystaj z sieci mesh!

  +

  =

  Obecny router (np. Archer C7 w wersji V5 lub wyższej)

  RE200

  Sieć Wi-Fi Mesh w całym domu

  Prosta konfiguracja

  Wystarczy tylko nacisnąć przycisk WPS na routerze, a następnie przycisk RE na wzmacniaczu. Po uzyskaniu połączenia z routerem możesz przenieść RE200 w dowolne miejsce, znajdujące się w zasięgu sieci bezprzewodowej.

  Wskaźnik siły sygnału

  Wskaźnik siły sygnału sieci bezprzewodowej pomaga znaleźć optymalną lokalizację dla wzmacniacza.

 •  Stabilne połączenie
 •  Zbyt daleko od routera
 •  Brak połączenia
 • Adapter dla urządzeń multimedialnych

  Wzmacniacz sygnału RE200 może pełnić funkcję bezprzewodowej karty sieciowej, pozwalając takim urządzeniom jak odtwarzacze Blue-ray, konsole do gier, czy też telewizory z dostępem do Internetu na łączenie się z siecią bezprzewodową za pomocą kabla Ethernet. Wzmacniacz udziela jednocześnie dostępu do sieci urządzeniom bezprzewodowym.

  RE200

  • Telefon
  • Tablet
  • Laptop
  • Konsola do gier
  • Komputer PC
  • TV
  • 20-letnie doświadczenie na rynku urządzeń sieciowych

   TP-Link już od 20 lat dostarcza produkty sieciowe odznaczając się profesjonalizmem i udowodnioną na przestrzeni lat niezawodnością swoich rozwiązań.

   Zostanie wyświetlony film prezentujący sposób prawidłowego podłączenia urządzeń. Po jego zakończeniu uruchomiony zostanie program Easy Setup Assistant. Naciśnij przycisk DALEJ, a następnie wykonuj polecenia kreatora, aż do zakończenia procesu konfiguracji Zakończono konfigurację urządzenia. Proszę przejść do punktu 3 “Testowanie połączenia internetowego”. Testowanie połączenia internetowego Zakończono konfigurację podstawowych ustawień routera. Aby przetestować połączenie proszę spróbować otworzyć w oknie przeglądarki internetowej którąś z popularnych stron internetowych: http://www. tp-link. com http://www. google. com Jeżeli powyższe strony otworzą się prawidłowo, oznacza to, że router został poprawnie skonfigurowany udostępniając użytkownikom połączenie internetowe. W innym przypadku proszę przejść do punktu “T4. Co zrobić w przypadku braku dostępu do Internetu? ” w sekcji Rozwiązywanie problemów. Uwaga Uwaga Opis konfiguracji zaawansowanych opcji znajduje się w instrukcji obsługi umieszczonej na płycie CD dołączonej do produktu. Skonfigurowanie ustawień wymagane jest jednorazowo. W przypadku konieczności podłączenia do Internetu innych komputerów znajdujących się w danej sieci, należy bezpośrednio podpiąć je do routera ADSL. Jeżeli komputery te nie mają dostępu do Internetu, proszę przejść do punktu “T3. Co zrobić, gdy nie wyświetla się strona konfiguracyjna? ” w sekcji Rozwiązywanie problemów. 4

   Rozwiązywanie problemów T1. Jak przywrócić fabryczne ustawienia routera? Przy włączonym zasilaniu naciśnij i przytrzymaj przez 8-10 sekund przycisk RESET. Przyciśnij na 8-10 sekund Uwaga Po zresetowaniu urządzenia, bieżąca konfiguracja zostanie utracona. Należy ponownie skonfigurować router. T2. Co zrobić, gdy zapomniano hasła? 1) Przywróć ustawienia fabryczne routera (patrz punkt T1). 2) Wprowadź domyślną nazwę użytkownika i hasło: admin, admin. 3) Skonfiguruj router ponownie zgodnie z wcześniejszymi punktami tej instrukcji. T3. Co zrobić w przypadku braku dostępu do strony konfiguracyjnej? 1) Ustaw adres IP komputera. Dla systemu Windows 7 Wybierz Start > Ustawienia > Panel sterowania, pokaże się następujące okno. Wybierz opcję Wyświetl stan sieci i zadania 5

   • Page 1 and 2: Instalacja Podłączenie urządzeni
   • Page 3: Konfiguracja urządzenia Uwaga Do k
   • Page 7 and 8: Zaznacz opcję Uzyskaj adres IP aut
   • Page 9 and 10: Zaznacz opcję Uzyskaj adres IP aut
   • Page 11 and 12: Zaznacz opcję Uzyskaj adres IP aut
   • Page 13 and 14: T4. Co zrobić w przypadku braku do
   • Page 15 and 16: Konfiguracja ustawień internetowyc
   • Page 17 and 18: D. Konfiguracja dla połączenia ty
   • Page 19: Wsparcie techniczne • Więcej zag

  Instrukcja szybkiej instalacji Haier Bc 111clb

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja szybkiej instalacji Haier Bc 111clb

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja szybkiej instalacji Haier Bc 111clb