Instrukcja instalacji i uruchomienia Bosch Maxx Exxel 1200

Instalacja i uruchomienie Bosch Maxx Exxel 1200 jest łatwe i może być wykonane przez każdego, kto ma doświadczenie w instalowaniu i uruchamianiu sprzętu AGD. Wszystko, co jest potrzebne do instalacji i uruchomienia urządzenia, znajduje się w zestawie, w tym instrukcja instalacji, szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji, kable zasilające, a także instrukcje dotyczące używania i konserwacji. Przed rozpoczęciem instalacji i uruchomienia urządzenia należy upewnić się, że cały sprzęt został dołączony i wszystkie części zostały właściwie skonfigurowane. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami instalacji, aby upewnić się, że sprzęt jest prawidłowo instalowany i uruchomiony.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji i uruchomienia Bosch Maxx Exxel 1200

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Witam,

poszukuję tabeli programów do pralki Bosch MAXX WFL 1200, doszukałem się wreszcie instrukcji, jednak tabeli programów w niej nie ma. Na oficjalnej stronie Bosch nie znajduje w ogóle informacji o tej pralce.Dla zainteresowanych, załączam instrukcję obsługi po Polsku.@Edit
Dostałem odpowiedź od Bosch, w załączeniu tabela programów. Temat można zamknąć.

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Instrukcja instalacji i uruchomienia Bosch Maxx Exxel 1200

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji i uruchomienia Bosch Maxx Exxel 1200

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji i uruchomienia Bosch Maxx Exxel 1200